Укр En
 

Якщо Ви втомились від тотальної індустріалізації, якщо у Вас “ностальгія” за індивідуальністю та нестандартним дизайном, Ви завітали саме на той сайт!

Ласкаво просимо до кузні «Кришталева Купель»!

Попит на художнє оформлення вулиць, будинків та інтер'єрів дійсно відроджується і набуває  все більшої популярності. Майстри давніх ковальських ремесел продовжують розвивати традиції.

Ковані вироби стають невід'ємною складовою архітектури, ландшафту. Поєднання,  здавалось би, протилежного – міць і холод заліза та краса і витонченість задуманого дизайну – дозволяє створити неповторні, вишукані вироби, які зберігають тепло рук митця.

Прикрасити власну квартиру, будинок, ділянку і т. ін. оригінальними, красивими і надійними речами, надати житлу індивідуальності допоможуть наші висококваліфіковані майстри, які, опанувавши давнє мистецтво,  створюють справжні шедеври! Це по-справжньому творчі люди, які оволоділи мистецтвом приборкувати метал, коли людина і робота стає єдиним цілим. Тільки так народжується витвір мистецтва.

Завітавши на сторінку Про компанію, Ви дізнаєтеcь більше про людей, що працюють в «Кришталевій Купелі», людей з міцним як залізо духом та гарячими як вогонь серцями. Кожний з них має свій власний почерк і стиль, творить неповторні ковані вироби.

Компанія постійно бере участь в різноманітних українських та міжнародних фестивалях, присвячених ковальському мистецтву, отримує відзнаки за  активну участь.

Якщо Ви вирішили прикрасити своє помешкання ззовні чи додати оригінальних деталей інтер'єру, то найкраще це зробити за допомогою виробів художнього ковальства. Ковані вироби можуть використовуватись в різноманітних місцях. Це можуть бути ворота з гарними дивовижними узорами – перше, що бачитимуть люди, завітавши до Вас. Художньо виконана огорожа виглядатиме більш привабливо, ніж звичайна.

Ковані предмети інтер'єру та меблі (ліжка, стільці, столи; підставки, полиці, люстри) нададуть Вашому помешканню винятковості та вишуканості.

У Вас є присадибна ділянка, двір. Ви задумувались над тим, щоб додати якоїсь родзинки до вашого ландшафту? Ковані мангали, альтанки, лавки, столи – саме те, що Вам треба.

Це, а також багато іншого, можна викувати в нашій ковальській майстерні.

Ви можете зробити індивідуальне замовлення, втілюючи власні фантазії, адже художнє кування має безмежні можливості і дозволяє здійснити безліч дизайнерських проектів. Наші вироби відзначаються своєю неповторністю, художньою красою та високою якістю.

Здійсніть свої мрії, надайте своєрідності ландшафту чи інтер'єру. Ваше замовлення буде виконане в стислі терміни та згідно ваших вимог та побажань.

Тож, звертайтесь! Будемо раді співпраці з Вами.